Ve školním roce 2021/2022 se budeme scházet od 6. září 2021:

  1. skupina Broučci – atletická přípravka 1x týdně od 15:00 hod. do 16:00 hod. a skupina Cvrčci – atletická přípravka 1x týdně od 16:00 hod. do 17:00 hod. Čtyřicet dětí bude rozděleno do dvou tréninkových skupin Broučků a Cvrčků.
  2. skupiny Kobylky a Sršni – mladší a starší žáci 2x týdně úterý a čtvrtek od 16:00 hod. do 17:30 hod.  Čtyřicet dětí bude rozděleno do dvou tréninkových skupin Kobylek a Sršňů. Tréninková jednotka bude trvat 90 minut.
  3. skupina Šídla – mladší a starší žáci 3x týdně pondělí, úterý a čtvrtek od 16:30 hod. do 18:00 hod. Kapacita tréninkové skupiny je maximálně dvacet dětí. Tréninková jednotka bude trvat 90 minut.

Pokud máte zájem zjistit do jaké skupiny patří vaše dítě, prosím kontaktujte Radka Pastyříka na 605 54 821 nebo na e-mailu.

V létě a za příznivého počasí trénujeme na Městském stadionu v Semilech (občas na ostrově, v parku a jinde v přírodě). V zimě trénujeme v tělocvičnách semilských základních škol (ZŠ I. Olbrachta a GIO Semily)

Upozornění: vzhledem k možnostem tělocvičen je možné, že tréninky v zimním období budou časově malinko posunuty od tréninků v letním období.

Jak na papíry a termíny v sezóně

  • na začátku každého pololetí (září a únor) je potřeba vyplnit přihlášku do klubu – ke stažení.
  • na začátku každého roku (září) je potřeba vyplnit žádost o posouzení zdravotní způsobilosti a také vyšetření klidového EKG – ke stažení.
  • noví členové vyplní souhlas se zpracováním osobních údajů. Souhlas bude dále vyžadován nejpozději po uplynutí dvou let u všech členů. – ke stažení.
  • důležité termíny naleznete v termínové listině.

Jak na omlouvání z tréninků ?

Pokud děti nemůžou dorazit na trénink, je nutné dítě omluvit. Můžete tak učinit ideálně na skupině na sociální síti Facebook, příp. telefonicky, a to vždy na jednotlivé vedoucí skupin pomocí SMS (přes den pracujeme a telefony brát nemůžeme).

Vedoucí skupin

skupina Broučci:  Lenka Havlová – 736 752 560 (trénink 1x týdně)
skupina Cvrčci:     Kačenka Peštová – 604 417 911 (trénink 1x týdně)
skupina Kobylky: Radek Pastyřík – 605 542 821 (trénink 2x týdně)
skupina Sršni :      Lenka Mifková – 728 249 801 (trénink 2x týdně)
skupina Šídla:  Jaroslav Mazánek – 728 772 857 (trénink 3x týdně)

Podrobnosti o možnosti přihlášek na trénink.

Venkovní tréninky při vytrvalém dešti

Naším cílem je chodit trénovat ven i za chladnějšího počasí. Trénink zrušíme jen v krajním případě.

Tomu by mělo odpovídat obutí a oblečení dětí. Děti by měly mít vícevrstvé oblečení, aby mohly po úvodním zahřátí vrchní vrstvu odložit a nic je neomezovalo v pohybu.

O případném zrušení tréninku se dozvíte nejpozději 2 hodiny před začátkem tréninku prostřednictvím SMS. Pozor, trénink se ruší po skupinách a pro každou skupinu jei vždy ruší její vedoucí. Může tedy nastat situace, kdy jedna skupina trénink má a druhá nemá.

Další informace