Tréninky

Tréninky na stadionu začínají v týdnu od pondělí  5. 9. 2022. Děti budou rozděleny do pěti skupin označených názvy BROUČCI, CVRČCI, KOBYLKY, SRŠNI a ŠÍDLA, a scházet se budou na spodním hřišti městského stadionu v Semilech. V každé skupině je maximálně 20 dětí. Informaci o zařazení dítěte do skupiny obdržíte na prvním tréninku. Další informace o trénincích.

Schůzka s rodiči

Žádný organizovaný nábor nových členů na začátku tohoto školního roku neprobíhá, stejně tak také i úvodní informativní schůzka s rodiči. Nicméně ve čtvrtek 8. září 2022 vám budou v čase od 16:00 do 18:00 na stadionu k dispozici postupně všichni vedoucí skupin – ti vám poskytnou všechny potřebné informace a zodpoví vaše případné dotazy.

Platby klubového příspěvku

Platby klubového příspěvku jsou rozděleny na první a druhé pololetí. O výši úhrady a čísle účtu budete informování samostatným e-mailem.

Platba klubového příspěvku se skládá z členského příspěvku ve výši 200 Kč za každého člena (1x za rok). Druhá část představuje příspěvek za přípravku a je závislá na tréninkové skupině dítěte.

  1. Cvrčci a Broučci platí 800,- Kč za pololetí tréninků + 200,- Kč roční poplatek za členství v klubu, tedy celkem 1 000,- Kč.
  2. Kobylky, Sršni a Šídla platí 1300,- Kč za pololetí tréninků + 200,- Kč roční poplatek za členství v klubu, tedy celkem 1 500,- Kč.

Dokumenty – přihlášky, zdravotní prohlídky atd.

Dnešní doba bohužel vyžaduje spoustu papírování, a i když se to snažíme omezit, musíme vás znovu poprosit o vyplnění některých dokumentů. Všechny jste je obdrželi e-mailem. Dokumenty vkládáme i sem. dokumenty jsou ke stažení zde.

  1. přihláška do klubu – všechny členy znovu musíme požádat o vyplnění přihlášky do klubu na školní rok 2022/2023
  2. zdravotní prohlídka – všichni členové musí mít zdravotní prohlídku ne starší než 12 měsíců a noví členové ještě navíc vyšetření klidového EKG
  3. souhlas se zpracováním osobních údajů (GDPR)

Komunikace s trenéry a klubem

Pro komunikaci používáme mnoho kanálů. Nejdůležitější je pro nás funkční e-mailová adresa, kam budeme posílat informace. Pokud bude něco důležitého nebo dojde k rychlé změně,  pošleme rodičům  SMS.

Pro omlouvání děti z tréninků využijte vždy SMS a kontaktujte vedoucího skupiny.

Další způsoby komunikace

 Co byste měli vědět před tréninkem

  • každé dítě musí mít dostatek tekutin
  • děti potřebují dobře padnoucí sportovní obuv s nesmekavou podrážkou
  • děti se pohybem zahřejí, proto zvolte vícevrstvé oblečení, které budou moci děti postupně odkládat
  • děti jsou na sportovišti bez rodičů (můžete se dívat z ochozu)
  • nemocné a nachlazené děti na trénink neposílejte
Informace k sezóně 2022/2023