Tréninky

Tréninky na stadionu začínají v pondělí  6. 9. 2021. Děti budou rozděleny do pěti skupin označených názvy BROUČCI, CVRČCI, KOBYLKY. SRŠNI a ŠÍDLA, scházet se budou na městském stadionu v Semilech na spodním hřišti. V každé skupině je maximálně 20 dětí. Informaci o zařazení dítěte do skupiny obdržíte na prvním tréninku. Další informace o trénincích.

Schůzka s rodiči

Vzhledem k tomu, že letos neprobíhá žádný organizovaný nábor nových členů, a také s ohledem na současnou hygienicko-epidemiologickou situaci se neuskuteční úvodní informativní schůzka s rodiči. Nicméně ve čtvrtek 9. září 2021 od 15:00 do 18:00 na stadionu vám budou k dispozici postupně všichni vedoucí skupin, ti vám poskytnou všechny potřebné informace a zodpoví vaše případné dotazy.

Platby klubového příspěvku

Platby jsou rozděleny na první a druhé pololetí. Ohledně platby Vám přijde samostatný e-mail, ve kterém bude uvedena konkrétní částka a číslo účtu.

Platba klubového příspěvku se skládá vždy z ročního příspěvku 200 Kč za každého člena (každý člen platí 1x ročně), druhá část je závislá na tréninkové skupině.

 1. Cvrčci a Broučci platí 800,- Kč za pololetí tréninků + 200,- Kč roční poplatek za členství v klubu, tedy celkem 1 000,- Kč.
 2. Kobylky, Sršni a Šídla platí 1300,- Kč za pololetí tréninků + 200,- Kč roční poplatek za členství v klubu, tedy celkem 1 500,- Kč.

Dokumenty – přihlášky, zdravotní prohlídky atd.

Dnešní doba bohužel vyžaduje spoustu papírování, a i když se je snažíme omezit, musíme vás znovu poprosit o vyplnění některých dokumentů. Obdrželi jste je na mail a všechny dokumenty jsou ke stažení zde.

 1. přihláška do klubu – všechny členy znovu musíme požádat o vyplnění přihlášky do klubu na školní rok 2020/2021
 2. zdravotní prohlídka – všichni členové musí mít zdravotní prohlídku ne starší než 12 měsíců a vyšetření klidového EKG
 3. souhlas se zpracováním osobních údajů (GDPR) – ten, kdo nám ještě neodevzdal souhlas nebo nesouhlas se zpracováním osobních údajů, jej musí dodat (stačí jednou za celou dobu působení v klubu).

Komunikace s trenéry a klubem

Pro komunikaci používáme mnoho kanálů. Nejdůležitější je pro nás funkční e-mailová adresa, kam budeme posílat informace. Pokud bude něco důležitého nebo dojde k rychlé změně,  pošleme rodičům  SMS.

Pro omlouvání děti z tréninků využijte vždy SMS a kontaktujte vedoucího skupiny.

Další způsoby komunikace

 Co byste měli vědět

 • děti budou sportovat ve stálých skupinách, aby se omezily kontakty mezi větším množstvím lidí
 • k dispozici bude dezinfekce
 • každé dítě musí mít vlastní pití
 • děti potřebují dobře padnoucí sportovní obuv s nesmekavou podrážkou
 • děti se pohybem zahřejí, proto zvolte vícevrstvé oblečení, které budou moci děti postupně odkládat
 • děti jsou na sportovišti bez rodičů (můžete se dívat z ochozu)
 • nemocné a nachlazené děti na trénink neposílejte
Informace k sezóně 2021/2022