Vážení členové, rodiče a příznivci, 

rozhodli jsme se od 3.12. 2020 obnovit sportovní činnost Atletického klubu Semily. K tomuto dni se celá republika nadále nachází v nouzovém stavu a protiepidemiologická opatření budou nastavena na stupni 3. Tento stupeň nám umožní trénovat ve venkovních prostorách v oddělených skupinách do maximálního počtu 50 sportovců. Pravidla pro sportování ve vnitřních prostorách jsou pro naše potřeby smysluplné až od stupně 2.

Vzhledem k tomu, že se nacházíme v zimním období a pořád platí nouzový stav a protiepidemiologická opatření připravili jsme několik změn. Hlavním naším cílem je aby se skupiny méně potkávaly a tréninky byly schůdné i v zimním období. 

Hlavní změny

  1. Skupiny broučků a cvrčků: (mladší sportovci) začátek tréninků bude posunut na 15 hodinu. Trénink bude trvat pořád 60 minut
  2. Skupina kobylek a sršňů: (starší sportovci) začátek tréninků bude od 16 hodiny. Trénink bude zkrácen na 60 minut. 
  3. Sraz na trénink bude u vstupu na městský stadion z ulice U Stadionu a zde bude taky trénink ukončen. Děti si budou moct věci odložit do šaten na stadionu.

Co si vzít na trénink?

Jsme v období, kdy jsou nižší venkovní teploty a dříve se stmívá. Proto upravíme tréninky a budeme trénovat na místech s dostatečným osvětlením. Děti by měly mít na sobě reflexní prvky, čepice, rukavice, šátky (tunely) a vítaná by byla čelovka. My sami dětem nakoupíme reflexní pásky, které jim zapůjčíme, pokud si nepřinesou vlastní. Oblečení by měli být do více slabších vrstev, které půjdou případně odložit. K pití s sebou nejlépe teplé nebo vlažné tekutiny. To nejdůležitější: dobrou náladu 🙂 

 

Do konce letošního roku se jedná o 3 tréninkové dny ve čtvrtek (3.12., 10.12. a  17.12.) a 3 tréninkové dny pro úterní skupinu (8.12., 15.12. a 22.12.) Pokud bude docházet k rušení tréninku, bude to vždy po jednotlivých skupinách a budeme Vás informovat pomocí SMS.

 

Vzhledem k nouzovém stavu může docházet k různým změnám, o kterých Vás budeme vždy informovat. Prosíme o dodržování všech opatření.

Na tréninku ahoj 😉

Obnovení sportovní činnosti od 3.12. 2020