Tréninky

Tréninky na stadionu začínají ve čtvrtek 3. 9. 2020 od 16 hodin, dostavte se proto s předstihem, nejpozději v 15.50 hodin. Děti budou rozděleny do čtyř skupin označených názvy BROUČCI, CVRČCI, KOBYLKY a SRŠNI, scházet se budou u tabulí s příslušným označením. V každé skupině je 20 dětí. Informaci o zařazení dítěte do skupiny obdržíte na prvním tréninku. Další informace o trénincích.

Schůzka s rodiči

Vzhledem k tomu, že letos neprobíhá žádný organizovaný nábor nových členů, a také s ohledem na současnou hygienicko-epidemiologickou situaci se neuskuteční úvodní informativní schůzka s rodiči. Nicméně ve čtvrtek 3. září 2020 od 15:45 u kiosku na stadionu vám budou k dispozici Lenka Havlová a Radek Pastyřík, ti vám poskytnou všechny potřebné informace a zodpoví vaše případné dotazy.

Platby klubového příspěvku

Platby jsou rozděleny na první a druhé pololetí. Ohledně platby Vám přijde samostatný e-mail, ve kterém bude uvedena konkrétní částka a číslo účtu.

Platba klubového příspěvku se skládá vždy z ročního příspěvku 200 Kč za každého člena (každý člen platí 1x ročně), druhá část je závislá na počtu a délce tréninků v týdnu.

Dokumenty – přihlášky, zdravotní prohlídky atd.

Dnešní doba bohužel vyžaduje spoustu papírování, a i když se je snažíme omezit, musíme vás znovu poprosit o vyplnění některých dokumentů. Obdrželi jste je na mail a všechny dokumenty jsou ke stažení zde.

  1. přihláška do klubu – všechny členy znovu musíme požádat o vyplnění přihlášky do klubu na školní rok 2020/2021
  2. zdravotní prohlídka – všichni členové musí mít zdravotní prohlídku ne starší než 12 měsíců a vyšetření klidového EKG
  3. souhlas se zpracováním osobních údajů (GDPR) – ten, kdo nám ještě neodevzdal souhlas nebo nesouhlas se zpracováním osobních údajů, jej musí dodat (stačí jednou za celou dobu působení v klubu).

Komunikace s trenéry a klubem

Pro komunikaci používáme mnoho kanálů. Nejdůležitější je pro nás funkční e-mailová adresa, kam budeme posílat informace. Pokud bude něco důležitého nebo dojde k rychlé změně,  pošleme rodičům  SMS.

Pro omlouvání děti z tréninků využijte vždy SMS a kontaktujte vedoucího skupiny.

Další způsoby komunikace

 Co byste měli vědět

  • děti budou sportovat ve stálých skupinách, aby se omezily kontakty mezi větším množstvím lidí
  • k dispozici bude dezinfekce
  • každé dítě musí mít vlastní pití
  • děti potřebují dobře padnoucí sportovní obuv s nesmekavou podrážkou
  • děti se pohybem zahřejí, proto zvolte vícevrstvé oblečení, které budou moci děti postupně odkládat
  • děti jsou na sportovišti bez rodičů (můžete se dívat z ochozu)
  • nemocné a nachlazené děti na trénink neposílejte
Informace k sezóně 2020/2021